Ingellik Reiki   |   Tervendusseansid   |   Kursused   |   Hinnakiri   |   Kontakt   |  

  Tervendusseansside elamused    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Tervendusseansid 

Kuidas toimub Ingelliku Reiki seanss?
Ingelliku Reiki seanss kestab umbes 1 tund.
Ingelliku Reiki seanss on imeilus ja rahustav tervendusseanss, kus kleint on lamavas asendis kaetuna tekiga teraapialaual ja tervendaja käed on tema keha peal või kohal, kanaldades samal ajal tervendavat energiat. Seansi vastuvõtja töö on lihtsalt lõõgastuda ja seanssi nautida. Tervendaja teeb vajalikud seadistused ning kontakteerub erinevate valgus- ja armastusolendite ning inglitega, kellega koostöös kogu tervendusseanss läbi viiakse. Ingellik tervendusenergia voolab läbi tervendaja, kes on sillaks ingelliku energia ja kliendi vahel, ning suubub vajalikku kehaosasse ja/või aurasse, kuhu hetkel kõige enam tervendust on vaja viia. Ingellikus Reikis on võimalik suunata tervendust ka läbi reinkarnatsioonide, paralleelreaalsuste, dimensioonide või siis inglite juhatusel spetsiifilisse kohta, mida on vaja tervendada.

Ingellikus Reikis saab toimuma alati kõige täiuslikum tervendus, mida hetkel võimalik edastada on, kuna inglid näevad inimest kui multidimensionaalset olendit ja lähtuvad tervenduse saatmisel väga kõrgelt tasandilt tingimusteta armastuse seisukohalt. Ingellik Reiki töötab kõrgete ja puhaste energiatega, mis toovad tervendust nii füüsilisele, emotsionaalsele kui ka spirituaalsele tasandile. Ingellik Reiki tungib sügavale sisemusse ja tegeleb otse probleemide/haigusseisundite algpõhjustega ning eemaldab need pehmelt koostöös terveneja sisemise tarkusega ja valmisolekuga vanadel mustritel minna lasta. Läbi Ingelliku Reiki on võimalik tervendada nii iseennast, teisi kui tervet Emakest Maad koos kogu sellel elavaga.

Ingellikus Reikis kasutatakse tihtipeale kristalle/kristalli, mis toetavad tervendussessiooni ja võivad selle mõju veelgi tugevdada. Ingellikus Reikis on kõik spirituaalsed abivahendid - sh kristallid ning essentsid laetud ingelliku vibratsiooniga.

Ingelliku Reiki seanss on pühendatud täielikult kliendi parimaks võimalikuks tervenduseks ning on tehtud ainult saja protsendi puhta armastus - ja valgusolendite poolt. Ingellik Reiki töötab alati kliendi kõrgeimaks hüvanguks.

Kuidas Ingellik Reiki mõjub?
Ingellik Reiki mõjub sügavalt rahustavalt ja kergendavalt. Peale seanssi võivad tugevneda kliendi sidemed inglimaailmaga. Tihtipeale tahavad inglid edastada kliendile sõnumeid või teateid, mille tervendaja kliendile soovi korral edasi ütleb.
Alati on peale seanssi hea juua piisavalt värsket puhast allikavett, et keha informatsioon saaks puhastuda ja vahetuda. Soovitav on peale seanssi mitte tarvitada alkohoolseid jooke, sigarette ja muid narkootilisi aineid - need võivad seansitulemusi alla tõmmata ja kliendil võib hakata halb, kuna liigutatud on suuri energiaid.

Ingelliku Reiki mõju kestab kauem kui seanss ise, selle "lõpuni käimine" võib aega võtta isegi kuni neli nädalat. Selle aja jooksul on soovitav paluda oma inglite toetust, et meid muutuste protsessil toetaksid ja abistaksid. Usalda oma kaitseingleid ja ka neid ingleid, keda sa enda juurde kutsud - nemad ootavad väga pingsalt meie palveid ja saavad meie ellu tuua tervendust vaid siis, kui oleme oma soovidega avatult nende poole pöördunud.

Olete armastusega oodatud Ingelliku Reiki tervendusseansile! 
   
Teraapia broneerimine 
Ingelliku reiki aja broneerimiseks palun vajuta siia!


Meile meeldib 
  Ingellik Reiki Facebookis
  Tervendavad kaugseansid
  Kristallidega tervendamine ja Kristallipood
  Valgustöö
  DoTerra eeterlikud õlid

© Kristalliteraapia 2011